#°#°#°#°# I aM SoRRy, I cAn'T bE pErFeCt ... YoUr LuC!ŠeK #°#°#°#°#

Co by kdyby ...

22. února 2008 v 18:13 |  Stories
"Já už fakt dál nemůžu!"¨

"Vo co de?"

"Já to nevydržim! Já to musim někomu říct!"

"Tak řikej."

"Budeš si myslet že sem magor!"

"Nic proti, ale... to už si myslim..."

"OK, já ti to teda řeknu - zní to šíleně."

"Poslouchám."

"Znáš Teorii nekonečnosti??"

"Jasně že jo."

"Existuje nekonečno dimenzí."

"No a?"

"Nekonečno je jich stejnejch jako ta naše."

"To je. A co?"

"Nekonečno je jich podobnejch."

"A co je na tom?"

"Představ si realitu, která je naprosto stejná jako ta naše. Až do jednoho okamžiku - do teď."

"OK."

"Všechno je stejný - až do okamžiku, kterej se právě odehrává."

"No?"

"Takovejch dimenzí je tam nekonečno - stejnejch jako tahle, sou v ní naprosto identický lidi jako my. A dělaj naprosto to samý jako my. Ale až do jednoho okamžiku - doteď. V nekonečnu dimenzí jsem třeba já, jak ti tohle řikám, ale místo tohohle slova ti dám pěstí. Nebo cokoliv jinýho - takovejch dimenzí je nekonečno."

"Začíná to bejt zajímavý..."

"Je to zajímavý. No a těch dimenzí je nekonečno - to znamená, že se v nekonečnu dimenzí děje to samý jako v týhle a v nekonečnu jinejch se právě v tomhle okamžiku děj začíná lišit. Pořád. Těch kombinací je nekonečno - a děje se to neustále."

"Jo, já to chápu. Ale co s tim?"

"No. To je právě to k čemu se chci dostat. Bude to znít šíleně, ale..."

"Ale co?"

"Já do těch dimenzí vidim."

"Co??"

"Já vim že je to divný, ale někde ve mně asi přestaly fungovat nějaký filtry a já si nepatrně uvědomuju, co se děje v těch jinejch dimenzích..."

"Vole... To je hodně divný."

"Jo, proto ti to řikám!"

"Počkej, to znamená že ty víš... co ti teďko řeknu?"

"Ne, já nevidim do budoucnosti. Já vidim současnost ale tak, jak by vypadala kdybych udělal něco jinak. Nedokážu to změnit, jenom to vidim. Když se hodně soustředim."

"..."

"Je to k ničemu když se jedná o ňáký rychlý rozhodnutí. Ale pokud bych byl... já nevim, třeba s ňákou holkou. A chtěl jí dát pusu - ale bál bych se že ona nechce... Musel bych to risknout, jenomže takle vidim, co by udělala kdybych jí tu pusu dal před vteřinou - a je dost pravděpodobný že by udělala to samý i teď. Chápeš co tim chci říct?"

"Jo, je mi to jasný... To je hustý! Ale co když se, řekněme, podíváš do blbý dimenze a v tý dimenzi spolu třeba budete chodit. Nebude to stejná realita, ale ty to nepoznáš, protože to, co ty uvidíš, bude stejný... Víš co myslim?"

"Jo, vim. Nechápu jakto, ale to se mi stát nemůže, protože já nějak vycejtim, že tohle je zrovna ta až doteď stejná dimenze jako ta naše."

"No dobře... ale co je na tom? Proč si mi to tak akutně potřeboval říct?"

"Musel sem to někomu říct. Nedá se to vydržet - vidět všechno, co by se mohlo stát kdybych to a kdybych tohle... Ani si nedokážeš představit, jak je to hrozný. Víš jak to mohlo bejt skvělý kdybych si vsadil na čísla, který už losovali a já je teď znám? Měl bych prachy a všechno... a já se na to nedokážu dívat. Těch eventuálních možností... samý co by kdyby... nedá se to snýst. A chtěl sem aby to aspoň někdo věděl, než to skoncuju..."

"Počkej!"

"Sbohem."

"NE!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama