#°#°#°#°# I aM SoRRy, I cAn'T bE pErFeCt ... YoUr LuC!ŠeK #°#°#°#°#

Pomoc dětem !!

17. února 2008 v 19:46 |  HELP

!! Zachraň děti v Africe !!

Taky se jen díváš v televizi na opuštěné africké sirotky, kost a kůže, spící ve výkalech a nemající co jíst? Ale nevíš jak jim pomoct? Přinášíme řešení! Adopce na dálku! Neboj, nebudeš mít jako své "dítě" někde v Africe. Víc zjistíš, když si článek dočteš celý!

Ve škole navrhni, abyste celá třída i s účitelkou adoptovaly jedno dítě z Afriky! Měsíčně tak každý přispěje kolem 24,- a ročně kolem 250,-. Dohromady ročně kolem 7000,- ale ve třídě se snad domluvíte, vydělíte částku počtem žáků a vyjde vám částka na každého. Děti, v databázi jsou buď sirotci, nebo nemající dostatek peněz - se svými penezmi jim řpispíváš na školu. Minimálně 2x ročně by mělo dítě poslat dopis přímo tobě (nebo tvojí třídě). Můžeš mu také poslat poštou nějaké drobnosti (věcné, např. oblečení). Také je možnost ho navštívit osobně, ale za letenku by ses asi pěkně prohla :)
Zajdi na stránku ZDE , kde se dozvíš další potřebné informace. A ZDE máš fotky a info dětí, které bys mohla adoptovat. Jejich počet opravdu klesá, takže to má cenu! 20 korun měsíčně se třídou tě nezabije! Pomoz!!!!!
Tento článek můžete s kopírovat do svého blogu, nebo odkaz apod. Ať o tom lidi ví co nejvíc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZDE otevři prezentaci, na Africké děti s názvem "Něco ti vadí?" Všichni ste povinni si ji přečíst a určitě otevřeš oči!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama