#°#°#°#°# I aM SoRRy, I cAn'T bE pErFeCt ... YoUr LuC!ŠeK #°#°#°#°#

Neplatná Identita

13. března 2008 v 16:20 |  Hip-Hop & Rap
NEPLATNÁ IDENTITA

Česká skupina z Prahy. Pod pojmenováním "Neplatná Identita" fungují od roku 2003. Nejprve se skupina skládala ze 2 členů, byl to Jazy a Romi. Tehdy se ale ještě jmenovali EOT, příliš se jim však nedařilo, spíše vůbec.

Zhruba v letech 2003 a 2004 se EOT přejmenovali na NEPLATNÁ IDENTITA a skupina se začla ruzrůstat. Na začátku roku 2004 , ještě stále 2-člená hip-hopová skupina měla svůj 1.koncert. Jazy se přejmenoval na "Grimy" a skupina začínala nabírat slávu. Svůj 2.koncert se uskutečnil v rámci Hip-hop bez hranic v klubu Matrix. Odtud už kluci odjížděli ve větším počtu - Romi, Grimy, Majký a O.T.A. Majkýho, velice nadějného nového člena skupiny, potkalo neštěstí, bohužel zemřel. Byli tedy nakonec zase pouze 2, tak se rozhodli přibrat dalšího člena se jménem "O.T.A.", který se specializuje hlavně na freestyle. S hudbou mají zkušenosti něco málo přes 4 roky a i za tak krátkou dobu si dokázali získat mnoho fanoušků.


Netrvalo dlouho a do skupiny přišli další 2 nováčci - MC QBee a vokálistky, zvané MIA. Najednou jich bylo 5, ale jelikož se neschodli se členem O.T.OU, odešel.
NI (NEPLATNÁ IDENTITA) začala nabírat směr, chtěli se věnovat rapu a taky že se věnují dodnes. Jejich texty jsou dolpněty příjemnými beaty.
V listopadu roku 2005 přišel další člen - eMeReS, producent a MC z Moravské Třebové. V prosinci opustí skupinu zpěvačka, prý aby dokončila přijímačky na konzervatoř.
Jejich 1. demo se jmenuje "Neorap". Proč zrovna Neorap ?? Kluci chtěli udělat něco nového, a ten pravý název je Neorap. V této době byli v soutěži "Utkej se v Rapu" kde skončili 2-5.místě z 30!! Tímto si kluci zajistili nahrání dvou skladeb na toto album. CD bylo tehdy přiloženo k časopisu Report. K písni "NI styl" byl natočen i videoklip. V roce 2006 přichází 1. oficiální deska zvaná Oblast 51. Na této desce je plno zajímavých hostů, počínaje Dom Pachino z Killarmy, K.O.S., Rumply, Asheema a mnoho dalších.
Zatím poslední změny v sestavě se odehrály v roce 2007. Odešel Romi a přišel DJ Ghost a producent Prixx. Po věčném odcházení ze skupiny a přibírání nových členů zní aktuální sestava : KAP, GRIMY, DJ GHOST a PRIXX.
  • GRIMY
  • PRIXX
  • KAP
  • GHOST
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lorry lorry | 13. července 2008 v 13:42 | Reagovat

romi z nich byl nejlepsi....:'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama